جام بازی‌های رایانه‌ای خلیج فارس برگزار شد

عکس جام روی ?? اینچی‌های خمیده سامسونگ

جام بازی‌های رایانه‌ای خلیج فارس برگزار شد

سومین دوره مسابقات «جام بازی‌های رایانه‌ای خلیج‌فارس» با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. در این دوره از رقابت‌ها، سامسونگ ایران علاوه بر تامین مانیتورهای مورد نیاز گیمرها، به نفرات برگزیده جوایز ارزشمندی اهدا کرد.

در سومین دوره «جام بازی‌های رایانه‌ای خلیج‌فارس» که در تابستان ?? برگزار شد، شرکت‌کنندگان در دو بخش تیمی و انفرادی در هشت بازی رایانه‌ای با حریفان خود به رقابت پرداختند و نفرات برگزیده هر بازی در مسابقه‌های کشوری در مهر ?? مسابقه‌های فینال را برگزار کردند تا تکلیف رتبه‌های اول تا سوم مشخص شود. تمام مانیتورهای مورد استفاده در این دوره از رقابت‌ها، مانیتورهای ?? اینچ خمیده سامسونگ بودند.

مانیتورهای ?? اینچ خمیده سامسونگ مدل (CF390) جزو معدود مانیتورهای موجود در بازارند که مخصوص بازی‌‌کردن و برای گیمرها تعبیه شده‌اند. نوع طراحی و قابلیت‌های ویژه این مانیتور به گیمرها اجازه می‌دهد، در جریان بازی غرق شوند و لذت بیشتری هنگام بازی کردن ببرند. این مانیتورها با انحنای  1800R خود به گیمر اجازه می‌دهد تا تمام فضای مانیتور را پیش‌روی چشم خود داشته باشد. بدون اینکه چشمش خسته شود یا صحنه‌ای را از دست بدهد. علاوه بر این موضوع، پخش تصاویر با رزولوشن تمام اچ‌دی (Full HD) و نسبت کنتراست تصویر استاتیک (Contrast Ratio Static) ????:? به گیمر اجازه می‌دهد که بالاترین کیفیت ممکن را در هنگام اجرای بازی داشته و روشنایی 250 نیتس آن سبب می‌شود که هیچ‌ رنگ تیره‌ای حتی در تاریک‌ترین فضا‌ها یا هیچ رنگ روشن در فضاهای روشنی را در گیم‌پلی بازی از دست ندهد و بیشترین تفکیک رنگ را روی مانیتور و درهنگام بازی کردن داشته باشد. همچنین زمان پاسخ‌گویی (response time) ? میلی‌ثانیه‌ای از هر گونه افت کیفیت و لگ‌زدن در هنگام بازی جلوگیری می‌کند تا تجربه‌ای بی‌نقص و حرفه‌ای برای گیمر هنگام بازی فراهم شده باشد.
بازی‌های امسال جام بازی‌های رایانه‌ای خلیج‌فارس در دو بخش تیمی و انفرادی و روی دو پلتفرم کنسول بازی Xbox و رایانه‌ دسکتاپ برگزار شد و در آن شرکت‌کنندگان در ? هشت بازی فیفا ???? (FIFA)، پرو اولوشن ساکر ???? (PES)، ارتش‌های فرازمینی (ET Armies)، جنگ در خلیج عدن، شتاب در شهر?، کانتر (Counter Strike: Global Offensive)، دوتا ? (DOTA 2)، لیگ آو لجندز (League of Legends) با یکدیگر به رقابت پرداختند. جام بازی‌های رایانه‌ای خلیج‌فارس با حمایت سامسونگ ایران، مرکز رسانه‌های دیجیتال، شبکه ملی فرهنگ، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و ورزات ورزش وجوانان و چند شرکت دیگر برگزار شد.
نزدیک به ? هزار گیمر از سراسر کشور  برای شرکت در جام بازی‌های رایانه‌ای خلیج فارس و رقابت با حریفان خود ثبت‌نام کردند. مرحله مقدماتی در ?? مرکز در کشور و به صورت سراسری برگزار شد تا قهرمان هر منطقه راهی مسابقات فینال شود. مجتمع کوروش میزبان مسابقه‌های فینال این هشت بازی رایانه‌ای بود.
در روز اختتامیه نفرات و تیم‌های اول تا سوم جوایزی را از سامسونگ‌ ایران و برگزارکنندگان جام بازی‌های رایانه‌ای خلیج‌فارس دریافت کردند. نفرات اول و دوم بازی‌های انفرادی از سامسونگ ایران مانیتورهای ?? اینچ خمیده و نفرات سوم مدل صفحه تخت همین مانیتورها را به عنوان جایزه دریافت کردند. ضمن اینکه این شرکت به نفرات اول مسابقه‌های فیفا ???? و پس ???? علاوه بر مانیتور ?? اینچ، دو عدد گوشی گلکسی A5 نیز هدیه داد.

 

چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟
تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت «سام سرویس» نماینده رسمی شرکت «سامسونگ» است. - © 1399
Website Security Test