همزمان با روز خبرنگار و افتتاح خط دوم تولید لباسشویی در شرکت تکوین الکترونیک

 

همزمان با روز خبرنگار و افتتاح خط دوم تولید لباسشویی در شرکت تکوین الکترونیک

سامسونگ انتقال تکنولوژی را در پساتحریم سرعت بخشید

 

 

شرکت تکوین الکترونیک تولید کننده انواع محصولات خانگی در ایران، در ادامه بومی سازی تولیدات خود و انتقال تکنولوژی های روز دنیا به ایران موفق شد خط دوم تولید لباسشویی سامسونگ را به خطوط تولیدات مختلف لوازم خانگی اضافه کند.

 

به گزارش خبرنگار ما خط دوم تولید لباسشویی در کارخانه تکوین الکترونیک روز گذشته، به مناسبت روز خبرنگار و با حضور جمیع خبرنگاران رسانه های مختلف افتتاح و به خطوط تولید این شرکت اضافه شد.

 

امیرحسین میرمحمد صادق، مدیر عامل شرکت تکوین الکترونیک در کنفرانس خبری که به همین مناسبت برگزار گردید گفت، شرکت تکوین الکترونیک از دو سال گذشته در پی توافقات با شرکت سامسونگ و بومی سازی محصولات سامسونگ در بخش لوازم خانگی آغاز به کار کرد که در فاز اول با تولید جاروبرقی در مدلهای مختلف و در فاز دوم انواع لباسشویی و یخچال فریزر و هم اکنون نیز در طرحهای توسعه ای خود به افزایش خطوط تولید پرداخته است.

میرمحمدصادق با بیان این مطلب که هدف اصلی این شرکت انتقال تکنولوژی و بومی سازی کامل محصولات سامسونگ در بخش لوازم خانگی است افزود: هدف ما در کنار افزایش تولیدات استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تولید همزمان و با استانداردهای سامسونگ میباشد. مدیرعامل تکوین الکترونیک با تجلیل از اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار و تبریک این روز؛ خبرنگاران را بازوی قدرتمند صنعتگران دانست و خاطرنشان ساخت که جمیع اصحاب رسانه ها هستند که میتوانند در دوره ای که بعنوان پساتحریم از آن یاد میشود فعالیت های از این قبیل را که منافع ملی در آن نهفته است را باطلاع افکارعمومی برسانند.

 

وی افزود: تکوین الکترونیک یکی از واحدهای گروه سام است که با پشتوانه تجربه موفق واحدهای تولیدی تلویزیون و مانیتور، در تولید متنوع و به روز انواع محصولات سامسونگ اهداف بلند مدت دیگری را نیز دنبال میکند.

مدیرعامل تکوین الکترونیک گفت: تولید موتور DIM لباسشویی سامسونگ که با تکنولوژی Digital invertor جدیدترین نوع موتورهای کم مصرف و بادوام است درکشور توسط همین کارخانه به تولید انبوه خواهد رسید. وی خاطرنشان ساخت در حال حاضر با شرکت سامسونگ کره با توجه به شرایط جدید اقتصادی و پساتحریم به توافق رسیدیم که نه تنها این تکنولوژی به ایران منتقل گردد بلکه ساخت تمامی قطعات با همین روش انتقال تکنولوژی، به این کارخانه منتقل شود.

میرمحمد صادق با توجه به اشتغال مستقیم بیش از 700 نفر در این واحد تولیدی ابراز امیدواری کرد که با افزایش خطوط و انتقال تکنولوژی این اشتغال به بیش از 1200 نفر افزایش یابد. وی در رابطه با ظرفیت تولید ماشین لباسشویی گفت: خط اول تولید این کارخانه با ظرفیت 800 دستگاه در هر شیفت مدتهاست که عملیاتی و مشغول بکار است و با راه اندازی خط دوم، که امروز شاهد افتتاح آن هستیم، بواسطه استفاده از تکنولوژی جدیدتر امکان افزایش تولید در این خط در هر شیفت 1400 دستگاه امکان پذیر شده است.

وی در خاتمه یادآور شد که در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی و تدابیر دولت محترم، بزرگترین دستاورد ما انتقال تکنولوژی روز به نیروهای کار جوان و باهوش ایرانی خواهد بود.

چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟
تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت «سام سرویس» نماینده رسمی شرکت «سامسونگ» است. - © 1399
Website Security Test