جاروبرقیCrown

جاروبرقیCrown

تکنولوژی کاهش صدای امگا 
شرکت سامسونگ با بهره گیری از تازه ترین تحقیقات توانست با طراحی منحصر به فرد جاروبرقی Crown  با ایجاد مسیر امگا شکل کردش هوا، صدای جاروبرقی را تا 74db کاهش دهد. فن آوری امگا باعث میشود Crown در هنگام کارکرد 10 برابر کمتر از جاروبرقی های متداول صدا تولید کند.
 
 
 
مکانیزم جارو
مکانیزم کار جارو به این صورت میباشد که فن موتور با ایجاد نیروی گریز از مرکز هوای داخل جارو را تخلیه میکنید. فشار هوای خارجی بیش از هوای داخل جارو است در نتیجه هوا با فشار از طریقه سوراخ برس وارد جارو میشود و پس از ورود به کیسه از انتهای جارو خارج میشود.
بین کیسه و موتور فیلتری وجود دارد که از ورود گرد و خاک به داخل موتور جلوگیری میکند. این فیلتر در مدلهای Crown ، از جنس Foam میباشد که قابل شستشو است. بعد از موتور فیلتردیگری وجود دارد که هوا را قبل از خارج شدن از جارو تصفیه میکند. در مدلهای Crown  از فیلتر HEPA استفاده میشود.
 
فیلتر HEPA دیگر نگران حساسیت های تنفسی و سلامت کودکان خود در هنگام جاروکردن نباشید.
 
فیلتر هپا با درجات مختلفی موجود میباشد که این درجات بیان کننده دقت جذب ذرات است. سامسونگ در عین بکارگیری هپا 13 با دقت جذب ذرات با 0.3 میکرون که 99.95% هوا را پاکسازی میکنند با اضافه کردن یون های مثبت نقره هوای خروجی را باکتری زدایی میکند (تکنولوژی سیلور نانو) . این فیلترها قابل شستشو میباشند.
 
 
 
 
Crown2400
 
1-نشانگر پرشدن کیسه: 
   a.    با روشن شدن چراغ قرمز کیسه را خالی کنید.
 
2-حمل آسان: 
   a.دستگیره توکار / دستگیره ارگونومیکی
   (طراحی ارگونومیکی دستگیره به شما کمک میکند تا به راحتی جارو را جا به جا و یا بلند کنید.)
 
3-    جایگاه دوطرفه برای نگهداری
   a.برای نگهداری آسانتر بعد از استفاده دسته جارو در این محل قرار میگیرد.
 
4-چرخ لاستیکی نرم
   a.از خراشیده شدن سطوح در زمان جارو کردن جلوگیری میکند.
 
 
برس سه طرفه
دلیل نام گذاری این برس به علت وجود 2 سوراخ اضافه در گوشه های برس میباشد. در عین حالی که وجود سوراخهای اضافه باعث افزایش قدرت مکش میشود از طرفی هم در زمان جارو کردن کنج های دیوار خاکروبه ای باقی نمیماند و نیازی به استفاده از برسهای جانبی نمیباشد.
 
 
چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟
تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت «سام سرویس» نماینده رسمی شرکت «سامسونگ» است. - © 1396
Website Security Test