اپلیکیشن های تلویزیون هوشمند سامسونگ

اپلیکیشن های تلویزیون هوشمند سامسونگ

 
نمونه ای از اپلیکیشن های تلویزیونهای هوشمند سامسونگ 
 
 
- خلیج فارس 
 
 
 
 
 
 
برنامه خلیج فارس بر اساس مدارک مستندی که از حدود 300 سـال قبل جمـع آوری شده اند، تاریخچه نـام خلیج فارس را توضیح میدهد. این مدارک طی دو برنامه مجزا به دو زبان فارسی و انگلیسی ارائه گردیده است.
 
 
 
- کمک های اولیه 
 
 
 
 
این برنامه به توضیح انواع سوانح، جراحات و کمکهای اولیه مربوط به هریک میپردازد و با بهره گیری از صوت به همراه تصویرهای سوانح، اطلاعات مفیدی را در این خصوص در اختیار کاربر قرار می دهد. از قابلیتهای این برنامه، آموزش کمک های اولیه به کمک مالتی مدیا در یک محیط جذاب و منحصر به فرد است.
 
 
 
 
- 504 کلمه 
 
 
این برنامه محتوای کتاب 504 words که از بهترین مراجع آموزش زبان انگلیسی است را در اختیار شما قرار میدهد. این کتاب از معروفترین مراجع آمادگی آزمون های مختلف زبان مانند Toefl , IELTS و ... میباشد. این برنامه در تلویزیون سامسونگ شامل معانی کلمات و همچنین تلفظ صحیح آنها میباشد.
 
 
 
 
- همشهری 
 
 
 
 
 
 
 
اگر میخواهید آخرین عناوین خبری همشهری آنلاین را به همراه چکیده ای از هر گزارش یا خبر مشاهده نمایید، این برنامه را دانلود و اجرا نمایید. در این برنامه میتوانید تازه ترین تحولات و گزارش ها و خبرهای مرتبط با وب سایت همشهری آنلاین را به صورت انلاین مشاهده فرمایید.
 
 
 
 
- شعبده بازی
 
 
از قابلیتهای این برنامه آموزش شعبده بازی و تردستی به کمک مالتی مدیا در یک محیط جذاب و منحصر به فرد است. همچنین به صورت هفتگی تردستی های جدید جهت یادگیری در اختیار کاربران عزیز قرار میگیرد. لازم به ذکر است استفاده از این برنامه منوط به وجود شبکه اینترنتی بوده و برای راحتی کاربران در استفاده از برنامه، فیلمهای اموزشی با کیفیت متوسط قرار داده شده است.
چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟
تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت «سام سرویس» نماینده رسمی شرکت «سامسونگ» است. - © 1396
Website Security Test